NASZE SPECJALIZACJE:

 • INSTALACJE OŚWIETLENIOWE, SIŁOWE I NISKOPRĄDOWE

  Kto szuka partnera w dziedzinie elektryki, szybko przekona się, jak szeroki jest obszar naszej działalności. Możemy zaoferować Państwu montaż kompletnych instalacji elektrycznych od każdego dostawcy: zarówno oświetleniowych, siłowych, jak i niskoprądowych. Kluczowe są przy tym wszystkie normy techniczne. Nasza siła opiera się na łączeniu różnych dyscyplin, dzięki czemu możemy wykonać dla Państwa wszelkiego rodzaju instalacje techniczne. W jednym miejscu znajdą Państwo u nas naprawdę wszystko. Wystarczy jeden telefon i załatwione.

 • AUTOMATYKA BMS

  Pod tym pojęciem kryje się wykorzystywanie elektroniki i sieci na potrzeby optymalnej automatyzacji procesów. W tym kontekście często pojawia się także pojęcie „smart”, czyli „inteligentny”. Zintegrowanie technologii i usług pozwala podnieść jakość mieszkania, życia i pracy. Ogromną, decydującą rolę odgrywa przy tym oczywiście bezpieczeństwo oraz jakość. Wiem, o czym mówimy i nie idziemy na żadne ustępstwa. Dzięki temu możemy w pełni ręczyć za nasze usługi i produkty. Dobrej jakości automatyka to zdecydowanie opłacalne rozwiązanie.

 • SIECI DANYCH LAN

  Sieci danych mają kluczowe znaczenie, umożliwiając ciągłość działania coraz bardziej zaawansowanych technologii. Zawsze dbamy o to, by nasi monterzy wyprzedzali innych pod względem wiedzy i umiejętności. Oprócz tego dysponują oni najwyższej jakości materiałami, by móc tworzyć sieci danych w pełni dopasowane do Państwa potrzeb. Decydując się na certyfikowane sieci danych, można uzyskać długoterminowe gwarancje.

 • OŚWIETLENIE LED

  Oświetlenie LED to łatwo dostępne rozwiązanie powalające zwiększyć przyjazność dla środowiska Państwa firmy czy lokalu. Dzięki wymianie tradycyjnego oświetlenia na oświetlenie LED można poczynić spore oszczędności. Nie należy przy tym zapominać o jakości! Dostępne są inteligentne przełączniki czy czujniki ruchu wyłączające światło, gdy nikogo nie ma w pobliżu. Chcieliby Państwo w optymalny sposób zmienić swoje oświetlenie na bardziej ekologiczne? Proszę w takim razie skierować światła na naszą firmę!

 • DOMOFON

  Dobry system domofonowy idealnie współgra z wysokiej jakości systemem kontroli dostępu. Dzięki temu zawsze dokładnie wiadomo, kto znajduje się po drugiej stronie drzwi. Systemy te tak bardzo rozwinęły się w ciągu ostatnich lat, że obecnie można nie tylko usłyszeć, że ktoś przyszedł, ale i dokładnie to zobaczyć. Wyspecjalizowani monterzy zadbają o zainstalowanie stworzonej na miarę instalacji, stanowiącej kompletny element systemu zabezpieczeń elektrotechnicznych. Dzięki temu nigdy nie spotkają Państwa żadne niespodzianki.

 • PANELE FOTOWOLTAICZNE

  Montaż paneli fotowoltaicznych na terenie lub dachu budynku firmy czy domu stanowi wyraźny dowód przyjazności dla środowiska. Bądźmy szczerzy: nie jest jeszcze nasza specjalność, lecz włączamy ją do naszej całościowej oferty. Robimy to we współpracy z partnerami. Cała komunikacja odbywa się za naszym pośrednictwem, dzięki czemu możemy całkowicie zdjąć z Państwa ten ciężar. Panele fotowoltaiczne, jakie oferujemy, posiadają odpowiednie certyfikaty a zatem spełniają najwyższe standardy. Zapewnia to również korzyści pod względem zabezpieczeń technicznych.

 • KOMPLETNY PAKIET ROZWIĄZAŃ

  Możemy sobie wyobrazić, że gdy czytają Państwo, jakie systemy oferujemy, pojawia się u Państwa pytanie: „Czy nie można by tego wszystkiego połączyć?” Oczywiście że tak! Jednakże dokładnie zdajemy sobie sprawę z tego, iż wymaga to tworzenia rozwiązań szytych na miarę. By zrealizować ten cel, chętnie usiądziemy z Państwem przy jednym stole, poznamy Państwa wymagania i przełożymy je na odpowiedni, całościowy pakiet rozwiązań. W znakomity sposób połączymy elektrotechnikę, technologię smart i przyjazność dla środowiska.

Nasz dział elektrotechniki chętnie przedstawi Państwu najróżniejsze możliwości.
Można skontaktować się z nim telefonicznie:

© Copyright - Solid Systems