Joanna

”W firmie Solid Systems rozpoczęłam pracę w roku 2018 w holenderskim oddziale. Już po roku odstałam awans na Country Managera w nowo otwartym biurze w Polsce i rozpoczęłam swoją karierę zawodową.

Długa nieobecność w moim ojczystym kraju oraz liczne zawiłości związane z kwestią otwarcia oraz prowadzenia firmy w Polsce stanowiły duże wyzwanie. Rozpoczęliśmy naszą polską podróż z trzema pracownikami; w tej chwili jest już nas 25 osób a do końca roku planujemy powiększenie zespołu o kolejne 8 osób.

Praca w Solid jest na pewno bardzo ciekawa, codziennie zdobywam nowe doświadczenie wynikające z różnorodnych sytuacji związanych z moją pracą. Cenię Solid za możliwość ciągłego rozwoju, liczne spotkania z ciekawymi ludźmi, możliwość rozmowy z kolegami w całej Unii oraz za europejskie podejście kadry menadżerskiej do pracowników.

Dziękuję swojemu zespołowi za zaangażowanie oraz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.”

Izabela

”Pracuję w Solid Systems Poland jako asystentka kierownika biura i administracji.

Każdy dzień spędzony w pracy umożliwia mi zdobycie nowych doświadczeń i wiedzy.

Zajmuję się głównie prowadzeniem akt osobowych, sprawdzaniem wydatków oraz rozliczaniem nadgodzin pracowniczych. Oprócz rutynowych zajęć, często podejmuję się wielu nowych wyzwań, dzięki temu moja praca nigdy nie jest nudna i monotonna.

Solid Systems docenia szczególnie pracowników, którzy są ambitni oraz chętni do nauki i umożliwia im rozwój, zarówno kariery zawodowej jak i osobistej. Ponadto atmosfera w firmie jest wspaniała, zawsze można oczekiwać na pomoc, co sprawia, że każdy przychodzi z chęcią do pracy.

Jestem dumna, że mogę być częścią tej wyjątkowej firmy!”

Krzysztof

”Nazywam się Krzysztof Orzołek. W firmie Solid Systems Poland sp. z o.o. zostałem zatrudniony w 2019 r. na stanowisku asystenta. Obecnie pracuję jako główny technik.  Na pracę w firmie o takim profilu zdecydowałem się ze względu na swój zawód wyuczony oraz zainteresowania. Prowadzę również małą działalność gospodarczą związaną z reklamą. Na tym polu także nawiązałem współpracę z firmą Solid Systems. Nasza współpraca w tym zakresie polega między innymi na oklejaniu folią reklamową aut służbowych.

Oprócz instalacji systemów alarmowych i monitoringu w sieciach sklepów  brałem  udział w pracach w dużych centrach dystrybucyjnych.

Podczas pracy poznałem wielu ciekawych ludzi charakteryzujących się dużą wiedzą oraz kulturą osobistą. Uważam, że bardzo dużym plusem naszej firmy jest wydobycie najlepszych cech pracowników i wykorzystanie ich w danej dziedzinie, przy danym projekcie.

Na koniec muszę wspomnieć, że gdy miałem problemy natury osobistej przyjaciele z pracy wyciągnęli do mnie pomocną dłoń co nie jest częstym zjawiskiem w obecnych czasach i za co jestem wdzięczny.

Z czystym sumieniem polecić mogę pracę w firmie Solid System ze względu na
warunki pracy  oraz  panującą tu atmosferę .